Sohbete Bağlan

18 Yaşından Küçüklerin Girmesi Yasaktır

Gabile Giriş Sitesi İletişimGabile kullanıcılarının daha rahat ve güvende sohbet etmeleri için Sizlerle anında etkileşim sağlamak ve sorunlarınıza problem çözmeniz için iletişim mail adresimizden ulaşabilir, düşüncelerinizi şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.
Email Adresi : destek@lgbt.gen.tr

Sizlerin daha huzurlu ve kaliteli bir ortamda sohbet etmeniz için kurulmuş olan e-posta sisteminde şikayet ve görüşlerinizi bildirerek hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz.

Günümüzde insanların daha rahat bir şekilde sohbet etmeleri ve arkadaşlık kurmaları için kurulmuş olan kanalımızda her zaman için mail yoluyla veya sunucu içerisindeki destek

kanallarından yardım alarak sohbetinize kaldığınız yerden devam edebilir , sizleri rahatsız eden kullanıcılarıda böylelikle bulunduğunuz ortamdan uzaklaştırmış olursunuz.

Gabileye Giriş İmkanı

Gabileye giriş yapan kullanıcılarının ip adresleri ve çeşitli bilgileri hiç bir şekilde 2. veya 3. kişiler ile paylaşılmamak ile birlikte kişilerin gizliliği hakkında tüm bilgiler

yönetim tarafından saklanmaktadır. Gerekli durumlar şikayet ihbar gibi vakalarda gerekli mercilere ulaştırılarak daha kesin ve garantili bir çözüm ile karşı tarafın hakkında şikayetde

bulunmanızda yardımcı olunacaktır. Türkiye Cumhuriyeti hakkında kötü söz ve hakaret Mustafa Kemala Atatürk Hakkında kötü söz ve hakaretlerde direk olarak karşı tarafında ip bilgileri

alınarak hakkında gerekli şikayetler yapılmaktadır. Kullanıcıların daha rahat ve huzurlu bir ortamda dostluklar kurarak en güzel ve kaliteli bir şekilde sohbet etmeleri için kurulmuş

olan sohbet odamızda sizlerde aradığınız dostluklara ulaşabilirsiniz. Gabile kanalımızda yer alan tüm kullanıcılar bu kuralları okuyup kabul etmiş sayılmaktadır.

Gabile Giriş Kuralları

Sunucu içerisinde hiç bir şekilde karşılıklı küfür kavga gibi durumlarda her iki kullanıcıda dinlenerek hatalı olan kullanıcı 24 saat boyunca sitemize giriş yapaması durumunda uzaklaştırılır.

Aynı tutumları sergileyen kullanıcı küfür ve hakaretlere devam ederse süresiz sunucudan uzaklaştırılıp girişleri hiçbir şekilde gerçekleşemez üstelerse hakkında suç duyurusu başlatılır.

Kullanıcıların birbirlerini rahatsız etmesi durumunda video ve resim paylaşımları yapan kullanıcının direk ip adresi alınarak bilişim suçlarına şikayet edilerek hakkında suç duyrusu başlatılır.

Kurallarımız her kullanınını güvende ve gabile giriş sitesinde daha rahat ve huzurlu bir şekilde Gabile sohbet etmesi için tüm kurallar uygulanmaktadır. İsterseniz mail adresimizden ulaşabilirsiniz.